Szorowarka orbitalna Tomcat Carbon 24 Edge
Opis przedmiotu aukcji
Szorowarka orbitalna, typ CARBON 24" EDGE.
Rok produkcji: Brak danych (w eksploatacji od 2018 r.).
Nr seryjny/VIN: 99940.
Liczba motogodzin wg wskazania licznika (h): Brak danych.
Producent/marka: TOMCAT.
Parametry techniczne:
Zbiornik XL wody czystej/brudnej (l): 80/87;
System SUDS - dozowanie chemii;
Pompa wody z wężem natryskowym 45 PSI, 11 l/min.;
Głowica krawędziowa EDGE 24”;
Silnik głowicy krawędziowej: 2500 rpm/746 W (na podstawie tabliczki znamionowej);
Szerokość robocza (cm): 61;
Bezobsługowe baterie FullRiver DC250-6 4 x 6V 250ah z wbudowaną ładowarką 24V;
Regulowany nacisk szczotki;
Hamulec postojowy ręczny;
Wyświetlacz LCD;
Opcja podwójnej prędkości 80% i 100%;
Kolor: szary;
Zbiornik: polietylen;
Waga (kg): ~290;
Wymiary całkowite (cm): 132x56x101;
Hamulec postojowy ręczny.
Uwagi: Dokumentacja techniczna: brak (nie udostępniono podczas oględzin).
Opis stanu technicznego.
Ogólny stan techniczny wizualny średni.
Oględziny w magazynie depozytowym.
Próba sprawności w zakresie uruchomienia: po podłączeniu do źródła zasilania elektrycznego szorowarki nie można uruchomić – do weryfikacji w warunkach serwisowych;
Brak możliwości potwierdzenia funkcjonalności podzespołów i kompletności wyposażenia;
Badanie środka technicznego przeprowadzono metodą organoleptyczną;
Widoczne ślady użytkowania: zanieczyszczenia i zarysowania eksploatacyjne powierzchni, ubytki powłoki lakierowej;
Akumulatory: nie stwierdzono widocznych uszkodzeń obudowy, izolacji oraz przewodów, brak śladów korozji spowodowanej działaniem kwasu;
Podczas oględzin listwa ściągająca zdemontowana;
Pokrywa górna szorowarki: widoczne pęknięcie powierzchni na wysokości mocowania elastycznego zawiasu, uszkodzenie prowizorycznie zabezpieczone;
Dokumentacja techniczna: brak (nie udostępniono podczas oględzin);
Kluczyki operatora (szt.): 3;
Szorowarka nie posiada aktualnego przeglądu/opinii serwisu, przed uruchomieniem
i dalszą eksploatacją wymaga przeprowadzenia prac konserwacyjnych oraz czynności serwisowych w celu sprawdzenia funkcjonalności i stopnia zużycia podzespołów oraz wykrycia ewentualnych usterek części.
Wyposażenie widoczne na zdjęciach.
Uwagi: Brak informacji o przeprowadzonych przeglądach, naprawach oraz warunkach eksploatacji.