Dane pojazdu:

Numer aukcji: 256565

Marka:

Mercedes- Benz

Model:

Actros

Rok produkcji:

2023

Nr rejestracyjny:

GDA79441

VIN:

W1T9634041C055439

Pierwsza rejestracja:

2023-04-05

Paliwo:

Olej napędowy

Skrzynia biegów:

Automatyczna

Klasa EURO:

EURO 6

Kluczyki:

1

Dowód rejestracyjny:

Jest

Tablice rejestracyjne:

2

Przebieg:

88987 km

Pojemność:

12809 cm3

Kolor:

BIAŁY

Opis przedmiotu aukcji

MERCEDES-BENZ 1848 Actros Euro 6 12809ccm - 476KM 18t 19- (1848 LS 4x2 BigSpace 963.404)
Kolor: (UNI)
Wyposażenie standardowe:Active Brake Assist (system automatycznego hamowania awaryjnego); Asystent utrzymania pasa ruchu; Blokada mechanizmu różnicowego tylnej/tylnych osi; Dach uchylny, elektryczny; Fotel kierowcy amortyzowany, komfortowy; Hamulec silnikowy; Kabina sypialna L BigSpace; Kierownica wielofunkcyjna; Klimatyzacja; Komputer pokładowy; MirrorCam (system kamer zastępujący lusterka); Ogrzewanie dodatkowe wodne; Pulpit multimedialny (deska rozdzielcza z wyświetlaczami); Radio ze złączem USB; System EPB z ABS i ASR; Szyba przednia przyciemniona; Szyby boczne podnoszone elektrycznie; Tachograf cyfrowy; Tempomat; Zamek centralny; Zawieszenie pneumatyczne tylnej/tylnych osi
Wyposażenie dodatkowe:Lodówka; Ospojlerowanie kabiny; Dodatkowy sygnał dźwiękowy (fanfary); CB Radio

Wyposażenie:

Tachograf

Lodówka

Tempomat

Klimatyzacja

Kabina sypialna

Cena:

Cena aktualna:

329 000 zł netto

Cena wywoławcza:

329 000 zł netto

Prowizja za udział w aukcji 2%

Opinia rzeczoznawcy:

Sprzedający:

VB Leasing S.A. w restrukturyzacji

Miejsce przechowywania:

ul. Fabryczna 24, 55-080 Pietrzykowice, tel. + 48 71 77 88 950