Dane pojazdu:

Numer aukcji: 255501
Koniec aukcji: 2024-05-06 12:00

Marka:

SCANIA

Model:

R 520

Rok produkcji:

2021

Nr rejestracyjny:

GDA59410

VIN:

YS2R4X20005632866

Pierwsza rejestracja:

2021-07-14

Paliwo:

Olej napędowy

Skrzynia biegów:

Automatyczna

Klasa EURO:

EURO 6

Kluczyki:

2

Dowód rejestracyjny:

Jest

Tablice rejestracyjne:

2

Przebieg:

325564 km

Pojemność:

16353 cm3

Kolor:

NIEBIESKI

Opis przedmiotu aukcji

SCANIA R 530 Euro 6 16353ccm - 530KM 19/26t 20- (R 530 A4x2NA Highline)Kolor: niebieski (metalic)
Wyposażenie standardowe:Blokada mechanizmu różnicowego tylnej/tylnych osi; EBS (elektronicznie sterowany system hamulcowy); ESP (system stablizacji toru jazdy); Elektronicznie regulowana wysokość zawieszenia; Fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym; Hamulec silnikowy; Immobilizer; Kabina sypialna CR20H (Highline); Klimatyzacja; LDW (układ ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu); Lusterka boczne regulowane elektrycznie; Ogrzewanie postojowe powietrzne; Owiewka dachowa, regulowana, oraz owiewki boczne; Radio; System Hill hold; Szyby boczne podnoszone elektrycznie; TPM (układ monitorowania ciśnienia w oponach); Tachograf cyfrowy; Tempomat; Wywietrznik dachowy otwierany elektrycznie; Zamek centralny; Zawieszenie pneumatyczne tylnej/tylnych osi
Wyposażenie dodatkowe:Klimatyzacja postojowa; Lodówka; Retarder/intarder; Osłony boczne międzyosiowe ; Radio CB; System nawigacji ; Dodatkowy sygnał pneumatyczny - fanfary

Wyposażenie:

Tachograf

Lodówka

Elektryczne szyby

Tempomat

Klimatyzacja

Kabina sypialna

Cena:

349 000 zł netto

Negocjuj cenę

Prowizja za udział w aukcji 2%

Opinia rzeczoznawcy:

Sprzedający:

VB Leasing S.A. w restrukturyzacji

Miejsce przechowywania:

Famat Serwis Sp. z o.o., Słomczyn 70, 05-600 Grójec, tel. + 48 516 579 714